Vystoupení Jaroslava Ďuriše kandidáta na primátora

Vážení spoluobčané, Pražané, sousedé,

 

My už se na to nemůžeme koukat !

Současný stav řízení našeho milovaného města je velmi tristní. Všude vládne aktivizmus, lajdáctví, nekompetentnost. Nikdo za nic neodpovídá a to ani v situaci, kdy náměstka primátora odvádí policie v poutech. Na magistrátu bují korupce, což se přenáší i do městských společností, jako je DPP, nebo PP.

Tento chaos musí skončit !

Rád bych Vám oznámil, že jsme se spolu s našimi kandidáty rozhodli tento stav změnit a zahájili jsme práce směřující k návratu důvěry občanů ve vedení radnic městských částí a vedení magistrátu. Nyní máme opět šanci tento zoufalý vývoj posledních let otočit ! Vstupujeme do podzimního volebního klání jako hnutí, které nese název „Praha bez chaosu“.

Jsme uskupení odborníků, manažerů, profesionálů, kteří svůj přístup a erudici v minulosti již dostatečně prokázali. Všem nám na tomto městě velmi záleží, máme ho v srdci a není nám jedno, co se v něm děje. Víme, co Prahu a Pražany v současné době nejvíc pálí.

Na 1. místě se budeme zabývat dopravou – rozvojem systému MHD, přípravou a realizací klíčových dopravních staveb, nutných pro zklidnění dopravy ve městě. Budeme řešit i dopravu v klidu, tedy parkování.

Za 2. jsme odhodláni bojovat s energetickou chudobou. Budeme reagovat na dopady energetické krize, tak aby veškerá tíha nepadala na peněženku občana. Využijeme všech dostupných možností, které lidem uleví.-

Za 3. bezpečnost a sociální podpora. Prostě budeme pomáhat lidem v nouzi.

 

Závěrem mi dovolte poděkovat všem, kteří budou uvažovat o naší podpoře. Chceme změnu! Chceme, aby se v Praze zase něco dělalo. Chceme , aby se zase uznávala a respektovala zkušenost, slušnost a selský rozum !

Chci Prahu bez chaosu !