Vystoupení Pavla Jaroše na tiskové konferenci k zahájení kampaně

Vystoupení na TK k zahájení kampaně – Pavel Jaroš

 

Dobrý den vážení Pražané a spoluobčané,

jako Pražan rozený a Vltavou křtěný bych chtěl navázat na vystoupení svých předřečníků a říci, že chaos v Praze je potřeba každopádně zastavit. Nabízíme odbornost a zkušenost. Já osobně povedu kandidátku do Zastupitelstva městské části Praha 13, kde jsem již ve volebním období 2014 až 2018 vykonával funkci místostarosty s kompetencí pro životní prostředí, dopravu a sociální oblast.

Samozřejmě problematika městských částí se plně promítá do činnosti Magistrátu hlavního města a jeho zastupitelstva. To co nejvíce tíží Prahu 13 je situace v oblasti dopravy a parkování, rozvoj životního prostředí a rozumné bytové výstavby.

V poslední době vyrostlo na Praze 13 několik bytových a kancelářských komplexů. Bydlet je třeba, ale je nutné se starat i o výstavbu toho, čemu se říká občanská vybavenost. Nemohou se stále jen stavět nové kancelářské budovy a případně i nové bytové domy, ale je nutné budovat i nové školy a školky, zdravotnická zařízení a další. O tom všem je nutné zodpovědně jednat a vyžaduje to i spolupráci s vedením a zastupitelstvem Prahy.

V poslední době tíží naší městskou část je i problematika bezpečnosti. To znamená, že budeme požadovat více městský strážníků v ulicích a lepší bezpečnost pro obyvatele naší městské části i celé Praha.

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký den.